poniedziałek, 13 października 2014

Kilka tanich pojazdów - A few cheap vehicles

Technical większy od transportera opancerzonego.
I wszystko jest 1:64... :)
Ostatnio po głowie chodzą mi trzy główne projekty figurkowe. Do jednego z nich potrzebuję współczesnych przeszkadzajek terenowych. Budynki będę pewnie drukował na grubszym papierze - jest kilka stron w sieci z ciekawymi pomysłami. Natomiast samochody chciałem podbierać Córce (miała tydzień fascynacji resorakami), ale Hot Wheelsy są nieco zbyt fikuśne - przynajmniej te, które ma Młoda (lub zbyt drogie). Na szczęście wpadłem ostatnio do supermarketu i udało mi się kupić takie cacka po 4,75 złotego sztuka.
Modele oczywiście nie trzymają żadnej skali (na pudełkach jest napisane, że to 1:64, tia...), ale do pulpowych gierek w zupełności wystarczą.I'm focused on three main projects lately. One of them requires some modern terrains and vehicles. Terrain I'm going to download from Internet and then print on thick paper. But cars... I thought that i will steal them from my Daughter but Hot Wheels are too fancy (or their prices are too high). Fortunately, I went to the supermarket recently and I was able to buy this little thingies 1,20$ per piece.  
Models of course do not hold any scale (on boxes you can see 1:64 but it is not true), but to pulp gaming they will suffice.

Nieco zużyta mewka próbuje dostać się na pokład helikoptera medycznego.
Wyleczyć jej nie wyleczą, ale te móóóóóóózgi...
Helikopter do skali 15mm jak znalazł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz